Služby

Vnímame catering ako kompletnú a ucelenú službu, ktorá Vám umožní stať se dobrými hostiteľmi, pretože sa budete môcť venovať svojim hosťom na 100% a my sa postaráme o ostatné.

Ak chcete byť naozaj iný, zaujať a ponúknuť vysoký štandard služieb, nestačí len ísť v dave konkurencie. Chce to nápad, chce to kreativitu. A práve to Vám ponúkame my. Nápady, ktoré pretavujeme do reality lahodných pokrmov.

  • catering
  • barcatering

Catering

catering

Corporate catering – coffee breaky, vianočné večierky, firemné večierky, firemné barbeque , plesy, módne prehliadky, firemné dni, tlačové konferenie, prezentácie, business lunch, teambuildingy, office catering, konferencie, kongresy, semináre, workshopy a iné podľa vašich požiadaviek.

Social catering – svadby, promócie, narodeniny, kolaudácie, zásnuby, rozlúčky so slobodou, kary, gala večery, filmové a divadelné premiéry, hudobné festivaly, degustácie, výstavy či bankety.

Private catering – barbeque, garden party, house party, detské party alebo oslavy výročí či narodenín.

Rental services – požičovňa inventáru – taniere, poháre, príbory, šálky. požičovňa mobiliáru – mobilný bar, rautové stoly, stand-by stoly, konferenčné stoličky...

Biocatering - pristúpte k zrkadlu, postavte sa na váhu, otvorte chladničku a zamyslite sa.

Ak ste prišli na to, že Vám chýba mlieko, tak žijete pomerne zdravo, ak Vám chýba maslo, je to horšie a ak máte poličky prázdne, nechodte do najbližšieho fastfoodu. Objednajte si náš Biocatering.


Barcatering

bartending

Chcete urobiť z Vášho večierka, svadby či narodenín naozaj nezabudnuteľnú akciu?

Vieme ako na to. Nepotrebujete k tomu ani exkluzívne prostredie cocktail barov v centre mesta.

Mobilní barmani prídu priamo k Vám a postarajú sa o zábavu.

Ponúkame široké spektrum služieb šitých na mieru.

  • bartending, barmanská show, UV show, fire show, topless barmani, prezentácie miešania koktejlov na vašej párty, styling drinkov, barmanov podľa korporátnych farieb,
  • mladomanželský cocktail na svadbe
  • outdoor a indoor mobilné bary (absolútna novinka – mobilný bar s LCD obrazovkou)
  • riadené a voľné degustácie vín
  • whisky a cognac tasting spojný s kubánskymi dútnikmi
  • profesionálne hostesky
bartending

Veríme, že kvalitné občerstvenie je základom každej firemnej či súkromnej akcie. Z našich skúseností vieme, že práve jedlo a nápoje si hostia zapamätajú. Preto si z oblasti gastronómie vždy starostlivo vyberáme dodávateľov, ktorí k príprave jedál používajú vždy čerstvé suroviny a kvalitné výrobky.


Naši klienti

left
red-bull
bayer
joj
casa-mia
deloitte
palace-cinemas
volkswagen
pasarela
design-house
gu-na-gu
faurecia
omv
synlab
narodna-agentura
ahk
slovensko-rakusko
bavaria-slovakia
colliers
british-airways
j&t
fresenius
right